KONST / Litografier / Färglitografi 14035464
nr 1403 5464
Färglitografi
3 st, Oidentifierad konstnär. 2 sign, Havsörn. Bladets mått: 71x52, oramade lösa blad. Signerad, oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:38:48
11/6 02:12:38